11. martā Madonas novada bibliotēkā uz ikmēneša semināru pulcējās Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas un Varakļānu novada bibliotēku darbinieki.
Semināra laikā klātesošie tikās ar Swedbank pārstāvjiem, apguva dzimtas koka pētīšanas pamatus, apsprieda darba aktualitātes un tikās ar grāmatas „Ērgļu novads skan" autorēm Zintu Saulīti un Mārīti Breikšu, ieklausījās mūziķa Intara Zommera dziedātajās dziesmās un ģitārspēlē.
18.03.2020.