VSIA „Autotransporta direkcija" informē, ka no 9. marta ieviestas izmaiņas maršrutā Rīga-Cēsis-Madona.
Autobuss, kas no Rīgas starptautiskās autoostas piektdienās un svētdienās izbrauc pulksten 13, no Vecpiebalgas izbrauks pulksten 16 (līdz šim izbrauca pulksten 15.55), tādējādi tas Vecpiebalgā stāvēs piecas minūtes.
Līdz ar to pasažieriem būs ērtāk pārsēsties no viena maršruta autobusa citā, kā arī būs lielāks laika intervāls starp diviem vakara reisiem, kas tiek izpildīti no Rīgas līdz Cēsīm.
18.03.2020.