Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ārkārtas situācija

Redakcija

Autors • 16.03.2020.

Burtu lielums

Vai izjūtat, ka valstī ir izsludināta ārkārtējā situācija? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Madonietis Jānis: – Protams, tas ir jūtams. Uzskatāmi tas redzams lielveikalos patukšotajos plauktos. Ažiotāža ir diezgan liela, cilvēki pērk gandrīz vai visu pēc kārtas. Tas, ka valstī noteikti piesardzības pasākumi, ir pareizi. Piesardzība jau nekad nav par skādi. Bet citādi ierobežojumi neskar. Tuvinieki ārzemju ceļojumos nav bijuši, un pats arī nekur netaisos braukt.

Ritvars no Saikavas: – Mani tas skar maz. Turpinu strādāt, bet tie, kam tas ir aktuāli, var, piemēram, izmantot bezalgas atvaļinājumu vai ņemt slimības lapu. Veikalos plaukti gan ir stipri tukši, acīmredzot cilvēki kaut kam ļoti nopietnam gatavojas, bet tas šķiet stipri pārspīlēti.

Gintis no Praulienas: – Veikalos plaukti gan ir tukšāki, ažiotāža ir nepamatota, bet citādi nekādu lielu izmaiņu nav. Beigsies skolēnu brīvdienas, un tad jau redzēs, kā mācības noritēs attālināti. Katrā ziņā dators un arī internets mājās mums ir. Taču, protams, piesardzība ir jāievēro, pēc iespējas mazāk ir jāuzturas cilvēkos.

Madonietis Aigars: – Piesardzības pasākumi ir vēl par maigiem, tos vajadzētu noteikt stingrākus. Būtu jāslēdz veikali, pie tam pirmām kārtām lielveikali, kuros apgrozās lielas ļaužu masas. Plus visus ceļotājus, atgriežoties no ārvalstīm, piespiedu kārtā izolēt, nevis ļaut viņiem palikt dzīvokļos.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


17.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px