Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Aptauja: novadu reforma

Redakcija

Autors • 10.03.2020.

Burtu lielums

Vai jūs atbalstāt novadu reformu pašreizējā redakcijā un vai sekojat debatēm Saeimā, kur diskusijas reformas kontekstā turpināsies vai visu nedēļu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Vestēniete Ņina: – Lai vienreiz beidz reformēt un beidzot sāk strādāt, lai domā par ekonomiku! Kāpēc ārzemēs iedzīvotājiem dzīvesvietās ir pieejami dažādi pakalpojumi, pastu ieskaitot, bet pie mums visu samazina? Kāpēc ES, kur esam arī mēs, domā par cilvēkiem, kāpēc mēs negribam mācīties no Eiropas pieredzes!

Cesvainiete Valentīna: – Es atbalstu novadu reformu un administratīvo izdevumu samazināšanu. Novadu ir par daudz, un tā tomēr ir mūsu, nodokļu maksātāju, nauda. Esmu lietas kursā arī par diskusijām Saeimā.

Bērzauniete Ilze: – Novadu reformu es vairāk vai mazāk atbalstu. Vienīgi neapmierina veids, kā tas tiek darīts. Tā no valdības un ministra puses netiek korekti skaidrota, vajadzēja jau tomēr ieklausīties arī cilvēku teiktajā.

Madonietis Māris: – Esmu par to dzirdējis, bet debatēm Saeimā gan īpaši nesekoju. Tā ir lieka ņemšanās. Jau pirms 10 gadiem nevajadzēja neko reformēt. Jaunā reforma mūsu pusi gan faktiski neskars, jo Madonas novads darbosies bijušā Madonas rajona teritorijā.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


11.03.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px