Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Dosies uz junioru čempionātu

ŽEŅA KOZLOVA

Autors • 24.02.2020.

Burtu lielums

Dome ārkārtas sēdē izskatīja jautājumu par Madonas novada domes priekšsēdētāja komandējumu.

Pirms tam finanšu un attīstības komitejas sēdē domes priekšsēdētāja vietnieks Zigfrīds Gora informēja, ka sakarā ar 2021. gadā paredzēto Eiropas junioru čempionātu biatlonā, kas norisināsies Madonā, Starptautiskā biatlona federācija aicina Madonas novada pašvaldības pārstāvjus ierasties uz Eiropas junioru čempionātu biatlonā, kas norisināsies šāgada martā Austrijā.
To, ka ir svarīgi Austrijā apmeklēt Eiropas junioru čempionātu, lai pārņemtu pieredzi un veiksmīgi sagatavotos šādam čempionātam arī Madonā, atzina Madonas novada domes deputāts, sporta un atpūtas bāzes „Smeceres sils" vadītājs Gunārs Ikaunieks, kas arī dosies uz Eiropas junioru čempionātu Hohfilcenē. Savukārt domes deputāts Andrejs Ceļapīters norādīja, ka tur ir būts jau iepriekš, līdz ar to esot skaidrība, kā to organizēt no vadības viedokļa, bet braukt noteikti vajadzētu sacensību vadītājam –
direktoram, lai iedziļinātos visās niansēs.
Dome ar balsu vairākumu, deputātam Andrejam Ceļapīteram balsojot „pret", nolēma komandēt Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Agri Lungeviču no 10.03.2020. līdz 15.03.2020. uz Eiropas junioru čempionātu biatlonā Hohfilcenē, Austrijā, kā arī finanšu nodaļai apmaksāt ar komandējumu saistītos ceļa, naktsmītnes izdevumus un izmaksāt komandējuma dienas naudu 100% apmērā par katru komandējuma dienu.


25.02.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px