No 11. līdz 14. februārim pirmo klašu skolēniem notika dienas nometne „Ziemas aktīvists". Nometne notika veselības veicināšanas projekta ietvaros. Saturīgas un piedzīvojumiem piepildītas brīvdienas 16 Madonas novada skolēniem.
Nometnes programma tika veidota tā, lai katram dalībniekam veidotos izpratne par to, cik mūsdienās ir nozīmīgs aktīvs un veselīgs dzīvesveids. Bērni tika iepazīstināti ar dažādiem sporta veidiem un fiziskajām aktivitātēm, lai turpmāk pēc nometnes izvēlētos sev tīkamāko.
Pirmajā nometnes dienā bērni tika iepazīstināti ar Madonas sporta halles iespējām. Kā pirmais treneris, kurš bērnus iedvesmoja, bija Andrejs Sitiks, šobrīd strādā futbola klubā „Spartaks" Jūrmala, vada nodarbības Madonas sporta hallē. Caur spēlēm un jautrām aktivitātēm bērni iepazina futbolu. Otrajā nodarbībā bērni iepazina mūsdienu deju, ko vadīja Lana Vihrova.
Otrā nometnes diena bija patiesi ziemīga, jo aktivitātes notika sporta un atpūtas bāzē „Smeceres sils", kur mākslīgā sniega segums mijās ar dabisko sniega kārtu, līdz ar to bērniem bija iespēja izmēģināt slēpošanu distanču slēpotājas un Madonas BJSS slēpošanas treneres Kitijas Auziņas vadībā. Viens no populārākajiem ziemas sporta veidiem ir arī biatlons, ar to bērni iepazinās biatlona nodarbībā, ko vadīja bijušais Latvijas izlases biatlonists un Madonas BJSS biatlona treneris Rolands Pužulis.
Trešajā nometnes dienā devāmies izbraucienā uz Priekuļu pagasta peldbaseinu „Rifs", kur peldēšanas treneru vadībā bērni apguva peldētprasmi. Paldies Bērzaunes pagasta pārvaldei par transporta pakalpojumu.
Ceturtā diena pagāja absolūtā mīlestības un mīļuma gaisotnē, par radošajām aktivitātēm parūpējās atpūtas mājas „Sniegi" saimnieki Rolands un Lana. Nometnes noslēgumā bērni tikās ar uztura speciālisti Baibu Bērtiņu, kopā tika pagatavotas veselīgas uzkodas, gardas un ātri pagatavojamas receptes, kuras bērni varēs gatavot paši, iesaistot savu ģimeni.
25.02.2020.