15. februārī koncertzālē „Valmiera" norisinājās Vidzemes Augstskolas (ViA) Ziemas izlaidums.
Izlaidumā diplomus par iegūtu augstāko izglītību saņēma koledžas, bakalaura un maģistra studiju programmu absolventi – jaunieši arī no Madonas reģiona.
Ziemas izlaidumā augstskolu absolvēja profesionāļi, kuri augstāko izglītību ieguvuši studiju virzienos „Tūrisms un atpūta", „Informācijas tehnoloģijas", kā arī „Būvniecība". Pirmo reizi ViA vēsturē apliecības par maģistra grāda iegūšanu saņēma studiju programmas „Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" absolventi, kuri studiju gaitas Valmierā uzsāka 2018. gada rudenī. Ar maģistra līmeņa studiju programmu „Virtuālā realitāte un viedās tehnoloģijas" Vidzemes Augstskola gājusi laikam pa priekšu, sagatavojot speciālistus nākotnes profesijām.
19.02.2020.