Arī šogad spēka trīscīņas sezona sākas Madonā, kur jau šosestdien, 22. februārī, norisināsies viens no trim šā gada Latvijas kausa posmiem klasiskajā spēka trīscīņā un tiks noskaidroti 2020. gada pirmie čempioni.
Madonas novada atklātais čempionāts, kas vienlaikus būs Latvijas kausa 2020. gada izcīņas posms klasiskajā spēka trīscīņā, notiks Madonas pilsētas vidusskolas sporta zālē.
Pasākumu rīko biedrība "Madonas SCK" sadarbībā ar Latvijas Pauerliftinga federāciju, Madonas novada pašvaldību un sponsoriem, viņu vidū – LR Izglītības un zinātnes ministrija, Madonas novada pašvaldība, kafejnīca-viesnīca "Rudzons", uzņēmums "55 mārītes" u. c.
Sacensību direktors – Mārtiņš Lielups, tehniskā sekretāre – Līva Bērziņa.
Sacensību sākums – pulksten 11.30
Pērn komandu cīņā triumfēja Gulbenes KSP, Valmieras SP un Madonas SCK.
18.02.2020.