Svētdien, 3. jūnijā, pulksten 15 Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Madonas brigāde saņēma izsaukumu glābt cilvēku, kas pa kinoteātra „Vidzeme" dūmenī iemūrētajām kāpnēm bija uzrāpies uz kinoteātra jumta, bet nokļūt zemē nespēja.
Situācija bīstamāka bija tāpēc, ka varonīgais jumtā kāpējs atradās alkohola reibumā. Jāteic gan, ka, pamanījis glābējus, viņš pa jumta logu ielīda kādā telpā. „Varonim" šajā telpā nācās uzkavēties tik ilgi, kamēr atnāca kinoteātra darbiniece un to atslēdza.
Sabiedriskās kārtības neievērotāju nogādāja policijā, viņam sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.
Aizturētā veselību pārbaudīja arī ārsti.
Autors: GUNĀRS ZEMZARS