2. februārī Priekuļos Vidzemes Jaunatnes telpu futbola 2. sabraukumu aizvadīja Madonas BJSS U-8 (2012. g. dz.) futbola komanda.
Šajā vecumā Vidzemē piedalās 15 komandas, kas sadalītas trīs apakšgrupās ar trim spēļu sabraukumiem. Mūsu futbolisti sacentās ar komandām no Siguldas, Limbažiem, Priekuļiem un Smiltenes. Kopumā četrās spraigās spēlēs tika izcīnīta uzvara, divreiz spēlēts neizšķirti un piedzīvots viens minimāls zaudējums.
Mūsu sporta skolas mazie futbolisti izcēlās ar cīņassparu un azartu visu spēļu laikā. Pozitīvi, ka spēlētāji sāk redzēt laukumu un ir drosmīgi divcīņās ar pretinieku. Vērtīgi, veselīgi pavadīta svētdiena. Turpinām augt! Paldies vecākiem par atbalstu!
04.02.2020.