18. un 19. janvārī Madonas BJSS U-12 (2008. g. dz.) jaunie basketbolisti aizvadīja spēles Salacgrīvā cīņā par 26.-30. vietu 46 komandu konkurencē šajā vecuma grupā.
Pirmajā spēlē Madonas BJSS U-12 komanda guva uzvaru pār "Bausku" (30 : 23), bet pārējās cīņās piekāpās pretiniekiem – zaudējums pret "Cēsīm" (28 : 51), Limbažu/Salacgrīvas komandu (36 : 37) un Talsu vienaudžiem (37 : 56).
Nākamās spēles jeb 4. kārtas 2. posms notiks jau 15. un 16. februārī, kad atkal cīnīsimies tajā pašā grupā par 26.-30. vietu.
Veiksmīgāk savas spēles aizvadīja U-13 (2007. g. dz.) jauniešu komanda, kas 21. un 22. decembrī 3. kārtas cīņās par 25.-32. vietu Rīgā, Iļģuciema vidusskolā, izcīnīja trīs uzvaras un piedzīvoja vienu zaudējumu. Izcīnītas uzvaras pār Kuldīgas komandu (72 : 42), "Ādažiem" (69 : 35), BJBS "Rīga Centrs"-2 komandu (58 : 46), bet piedzīvots zaudējums pret Jēkabpils/Līvānu komandu (42 : 55).
25. un 26. janvārī 4. kārtas 1. posmā atkal devāmies uz Iļģuciema vidusskolu, kur cīnījāmies par 26.-30. vietu 46 komandu konkurencē. Šī kārta izrādījās ļoti veiksmīga. Visās spēlēs izcīnīta uzvara – pret vietējo BJBS "Rīga"/Pārdaugava
(44 : 41), "Jūrmalu" (29 : 18), BJBS "Rīga Centrs"- 2 (55 : 29) un "Ādažiem" (73 : 54). Nākamajā 4. kārtas 2. posma spēļu sabraukumā pakāpsimies un cīnīsimies par 21.-25. vietu.
Jaunākās Madonas BJSS basketbolistu komandas U-10 (2010. g. dz.), U-11 (2009. g. dz.), U-12 (2008. g. dz.), U-13 (2007. g. dz.), U-14 (2006. g. dz.) meklē jaunus, garus, ātrus komandas biedrus – vienkārši foršus čaļus.
29.01.2020.