Baložos no 17. līdz 19. janvārim notika Latvijas čempionāta jauniešu atlase U-13 grupā 64 lauciņu dambretē.
Sacentās 2007. gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji, lai varētu piedalīties Latvijas čempionāta 64 lauciņu dambretē finālā.
No Madonas novada piedalījās trīs meitenes – Amanda Švirkste no Dzelzavas, Terēze Stepiņa un Elena Mikoviča no Liezēres, kā arī trīs zēni – Raivo Gļebs no Dzelzavas, Mārcis Lībors un Lauris Tomiņš – abi no Barkavas.
Meitenēm Amanda Švirkste ar iegūtajiem 9 punktiem dalīja 3.-5. vietu un ieguva tiesības spēlēt finālā. Diemžēl neviens no mūsu novada puišiem finālam nekvalificējās.
28.01.2020.