CESVAINES vidusskolas direktors Didzis Baunis apliecina, ka jaunuzceltajā skolā šopavasar nenotiks nekas, kas būtu saistīts ar divu devīto un vienas divpadsmitās klases izlaidumu.
– Izlaidumi notiks Cesvaines sporta hallē, jaunajā skolā vēl netiekam, šie jaukie brīži būs tikai rudenī, kad sāksies jaunais mācību gads, – atzīst Didzis Baunis, – darbi gan tuvojas nobeigumam, iekārtojam jau mēbeles. Pils laukumā notika pēdējā zvana svētki, bet tagad arī pili gatavojam nodošanai, tur iekārtosies Cesvaines mūzikas un mākslas skola. Devītās klases beidz 47 audzēkņi, uzskatām, ka viņi pārsvarā arī mācīsies jaunajā vidusskolā, jo lielākā daļa šādu vēlmi jau ir izteikuši. Aicināsim arī citus, kad pirms 1. septembra viss būs sakārtots.
Autore: ASTRA ZAGORSKA