Viestura Kairiša jaunā spēlfilma „Pilsēta pie upes" kļuvusi par pagājušās nedēļas nogales visvairāk apmeklēto filmu. – Vai esat jau paguvuši noskatīties jauno filmu, un kā jums tā patika? – vakar vaicājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Aigars no Madonas: – Arī Madonā filma pulcē ļoti daudz skatītāju. Šobrīd ir bijuši jau četri seansi, un visos biļetes teju izpārdotas. Vēl būs vairāki seansi līdz mēneša beigām. Pats gan pagaidām vēl neesmu noskatījies, bet dzirdētās atsauksmes ir labas.
Madonietis Artis: – Filmu esam noskatījušies. Pie tam ar lielu interesi, jo sieva ir no Krāslavas un dažas vietas bija atpazīstamas. Filma patika, jo tajā varēja uzzināt vairākus faktus no tā laika Latvijas vēstures. Mani uzrunāja tas, kā filmas galvenais varonis spēja pielāgoties varas maiņām, lai vienkārši paliktu dzīvs, un nekļuva nodevējs. Jo mazie cilvēki un tauta jau nespēja ietekmēt lielo politiku.
Lilita no Madonas: – Filma ir laba, bet gribējās lielāku profesionalitāti, kā tas bija „Dvēseļu putenī". Sižets abām filmām līdzīgs, tikai te nebija tik izteikta kara tēma. Kaut gan katram ir savas domas, jo, piemēram, draudzenei ļoti patika.
Ieva no Madonas: – Nē, neesmu redzējusi. Vienīgi fragmentus televīzijā. Es uz kino vispār neeju. Gaidīšu, kad parādīs televīzijā.
Viedokļus apkopoja
BAIBA MIGLONE
22.01.2020.