Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Aptauja: ziema šogad

Redakcija

Autors • 14.01.2020.

Burtu lielums

Iespējams, šī ziema Ziemeļeiropā var kļūt par siltāko, kopš sākti gaisa temperatūras mērījumi. Tādas ir meteoroloģijas dienestu prognozes, aizsākot kārtējo silto janvāra nedēļu arī Latvijā. – Kādas ir jūsu domas – vai šogad vēl piedzīvosim ziemu? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ņina no Vestienas pagasta: – Es ticu, ka ziemu šogad piedzīvosim un sniegs varētu uzsnigt februārī un martā. Vismaz si-noptiķis Toms Bricis vēl ziemīgus apstākļus sola. Pie mums, kā jau Gaiziņkalna tuvumā, laiks ir nedaudz aukstāks kā Madonā, bet ziemas ķiploki jau sāk dīgt.

Madonietis Jānis: – Ziema patiešām šogad ir neierasti silta. Kā tas atsauksies uz nākamo ražu, grūti pateikt. Tik tālu vēl neesmu aizgājis un paskatījies, vai ziemas ķiploki ir jau uzdīguši. Manuprāt, šogad no sniega vairs nebūs nekā. Ir taču jau janvāra vidus. Tas, ka nav sniega un sala, protams, ir slikti, bet dabai jau neko nepadarīsi.

Madoniete Rudīte: – Noteikti ziemu vajadzētu. Dzīvojam taču tādos platuma grādos, kur esam pieraduši gan pie sniega, gan sala. Visas cerības vēl nav zudušas. Gan jau februārī uzsnigs – kur tad sals un sniegs paliks?

Madoniete Ligita: – Laikap-stākļi ir tā izmainījušies, ka sinoptiķu prognozēm vairs nevar īsti ticēt. Protams, nebūtu slikti, ja uzsnigtu sniegs – vismaz būtu daudz gaišāks.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


15.01.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px