Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: referendumu rīkošana

Redakcija

Autors • 07.01.2020.

Burtu lielums

Kādas ir jūsu domas par parakstu vākšanu un referendumu rīkošanu – vai ir svarīgi noskaidrot tautas viedokli? – pirms parakstu vākšanas par Valsts prezidenta apturētajiem likumprojektiem, kura sāksies 16. janvārī, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Antons no Lubānas novada: – Kādreiz referendumos esmu piedalījies, bet tie tomēr būtu jārīko ļoti būtiskos jautājumos, nevis par katru nieku. Tautas viedoklis ir jānoskaidro, bet ne jau kā tagad, kad izmaiņas pašvaldību ārkārtas vēlēšanu kārtībā ir apturētas pēc Saeimas opozīcijas pieprasījuma un parakstu vākšanai tiks tērēts ap miljons eiro.

Madoniete Lolita: – Es domāju, ka tas nav vajadzīgs, jo tā tomēr ir liela naudas izšķiešana. Arī pati referendumos nepiedalos. Tāpat jau valdība un Saeima pieņems likumus, kādus gribēs.

Daina no Ļaudonas pagasta: – Katrā ziņā es esmu par tautas viedokļa noskaidrošanu, jo, ja šādas iespējas nebūs, tad jau vispār nevar zināt, kādi likumi tiks pieņemti. Jau tagad tiek pieņemti arī tādi lēmumi, kas parastos mirstīgos nolīdzina līdz ar zemi.

Jeļena no Varakļāniem: – Manuprāt, noskaidrot tautas viedokli ir ļoti svarīgi, tāpēc es atbalstu gan parakstu vākšanu, gan referendumu rīkošanu par aktuāliem jautājumiem un iespēju robežās tajos piedalos.


Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


08.01.2020.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px