Latvijas Biatlona federācija informē, ka sniega trūkuma dēļ Latvijas čempionāta biatlonā 1. kārtas sacensības tiek pārceltas uz februāri. Datumi tiks precizēti, to Latvijas Biatlona federācija paziņos.
Pagājušās nedēļas nogalē – 4. un 5. janvārī – Madonā bija paredzēts sarīkot Latvijas čempionāta biatlonā 1. kārtas sacensības, taču nepiemēroto laikapstākļu dēļ nav dabiskā sniega un nav arī iespējams saražot mākslīgo sniegu.
07.01.2020.