Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Latvijas čempionātā biatlonā

Redakcija

Autors • 08.04.2008.

Burtu lielums

28. un 29. martā „Smeceres sila" slēpošanas un biatlona bāzē risinājās Latvijas čempionāts biatlonā.
Bagātīgi sniegotajās trasēs notika klasiskais biatlons un masu starts.

Biatlonā par čempioniem kļuva Rolands Pužulis – vecākajā „A" grupā, „B" grupā – Mārtiņš Indriksons, bet jaunākajā „C" grupā – Laura Kupča. Bronzas medaļu izcīnīja Matīss Spaile.
Otrajā sacensību dienā arī masu startā labākie bija Rolands Pužulis un Mārtiņš Indriksons, bet meitenēm zelta medaļa šoreiz tika Kristai Kupčai.
Ziemas sezona noslēgusies. Šajā sezonā mums ir četri Latvijas čempioni – Laura un Krista Kupčas, Rolands Pužulis un Mārtiņš Indriksons.

Autore: AIRA BĒRZIŅA
Madonas BJSS biatlona trenere


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px