18. decembrī pulksten 12 aicinām uz Madonas muzeju, uz ikmēneša tikšanos senioriem „Dzīves un mākslas krāsās".
Šajā tikšanās reizē kultūrvēstures nodaļas vadītāja Rita Medne pastāstīs par muzeja krājumā esošo pastkaršu un apsveikumu kolekciju, kas veltīta Ziemassvētku un Jaungada tradīcijām un svētku svinēšanai.
Svētku noskaņu palīdzēs radīt pirmsskolas izglītības iestādes „Saulīte" bērnu priekšnesums un Ziemassvētku dekoru gatavošanas aktivitātes.
Šajā dienā būs iespēja aplūkot arī jaunākās izstādes: Tautas lietišķās mākslas studijas „Kalme" izstādi „No dabas ziedu vainadziņš, mans krāsu dzīpariņš" un „Ziemassvētku atklātnes un rotājumi".
Uz sirsnīgu tikšanos muzejā!
13.12.2019.