Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: kāds bijis gads

Redakcija

Autors • 10.12.2019.

Burtu lielums

2019. gads tuvojas izskaņai. – Kāds tas ir bijis jums, un kādas ieceres šogad plānojat vēl īstenot? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Mairita no Ērgļiem: – Šis gads ir bijis raibs, notikumiem bagāts. Beidzot saņēmām arī drosmi doties pie zobārsta. Prieks, ka bērni ir veseli un ka to pašu varam teikt arī par sevi. Tagad ir jau jāsāk gatavoties Ziemassvētkiem un gadumijai, kurus pavadīsim ģimenes lokā. Padomā ir arī dāvaniņas, lai iepriecinātu cits citu svētkos.

Jautrīte no Meirāniem: – Kopumā gads ir bijis jauks, kaut gan, protams, bez problēmām jau arī nevar iztikt. Šovasar apmeklējām „Avārijas brigādi", lidoju ar deltaplānu, kā arī devāmies ekskursijā uz Daugavpili. Gada nogalē Lubānas pusē vēl jāpaspēj tikt uz kādu ballīti, kur spēlēs „Kamēr jauni", tāpat plānojam apmeklēt arī gada noslēguma pasākumu.

Madonietis Mihails: – Kopumā gads ir bijis labs. Ģimenē viss ir normāli, katrā ziņā sūdzēties nevaram. Arī svētkos gada nogalē visa ģimene būsim kopā, braukt nekur neplānojam. Protams, būs arī svētku eglīte, bez tās Jaunā gada sagaidīšana jau nav iedomājama.

Madoniete Ināra: – Visumā gads ir bijis labs. Vēl jau šur tur aiziesim, tāpat gaidām ciemos atbraucam arī bērnus, lai ģimenes lokā atzīmētu Ziemassvētkus. Līdzīgi sagaidīsim arī Jauno gadu.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


11.12.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px