8. decembrī Rīgā norisinājās Baltijas junioru turnīra 2. posma sacensības skvošā.
Sacensībās piedalījās 46 dalībnieki no Latvijas, Igaunijas, Krievijas.
Madonu pārstāvēja divi sportisti – Arvis Cakuls un Roberts Petruškevics. Arvim, piedaloties U-13 grupā, izdevās izcīnīt 2. vietu, finālā zaudējot spēlētājam no Tartu Sithukam Lijangem, bronza – rīdziniekam Dāvidam Džibuti. Bet Roberts Petruškevics atkārtoti uzvarēja U-15 grupā un kļuva par divkārtējo čempionu. Otrajā un trešajā vietā ierindojās rīdzinieki Anrijs Freimanis un Ralfs Vītols.
Apsveicam Madonas jaunos skvoša spēlētājus un vēlam arī turpmāk tikpat veiksmīgas spēles!
11.12.2019.