Tuvojoties gada nogalei, arvien aktīvāk sarosās preses abonenti, jo
šobrīd „Latvijas Pastā" norisinās akcija, piedāvājot zemākas cenas
laikrakstu un citu preses izdevumu abonēšanai.
– Vai joprojām preses
izdevumi tiek abonēti vai tomēr tos izvēlaties pirkt? – vakar jautājām
Varakļānos sastaptajiem iedzīvotājiem.
Varakļāniete Benita: – Izmantoju dažādus pasta pakalpojumus, tostarp arī laikrakstu abonēšanu, bet jāatzīst, ka pašlaik neviens preses izdevums nav abonēts. Interesējošos žurnālus nopērku tepat pasta nodaļā.
Tija no Varakļāniem: – Es abonēju „Privāto Dzīvi" un „Rēzeknes Vēstis", bet citus žurnālus un avīzes pērku. Viss ir atkarīgs no tā, kas konkrētajā brīdī aktuālāks un saistošāks.
Varakļāniete Velikomida: – Preses izdevumus neabonēju. Diemžēl pensionāriem nav tik lielas pensijas, lai uzreiz būtu iespējams samaksāt kaut vai par mēneša abonementu, tāpēc es izvēlos interesējošos laikrakstus pirkt. Viens no tiem ir iknedēļas laikraksts „Vesti".
Barkavietis Ivars: – Sieva abonē dažādus preses izdevumus. Vairāk tie ir dažādi žurnāli, kuros ir noderīgas lietas, interesantas idejas, vērtīgi padomi. Abonējam preses izdevumus intereses pēc, un zini, ka, piemēram, žurnāls, būs pastkastītē. Pērkot bieži var aizmirsties vai interesējošais izdevums jau izpirkts.
Viedokļus uzklausīja
AGRITA NUSBAUMA-KOVAĻEVSKA
04.12.2019.