– Kādas ir jūsu domas par LNT un TV3 apvienošanu, sākot jau ar 1. decembri, un vai tas ietekmēs jūsu TV skatīšanās tradīcijas? – vakar jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Modris no Zelgauskas: – Patlaban televīziju vispār neskatos, jo nojucis ir dekoders, kas jāsalabo, bet arī līdz tam vairāk skatījos LTV, galvenokārt ziņu raidījumus, kā „Panorāmu", tāpat šlāgeraptauju sestdienās, raidījumus par dabu un citus. Tā ka LNT un TV3 apvienošana mani īpaši neskars.
Madoniete Daina: – Tas, protams, skatīšanās paradumus ietekmēs, jo LNT vairs taču nebūs. Līdz šim skatījos gan LNT, gan TV3, gan LTV, gan citas Latvijas programmas. Daudz runā par Krievijas informatīvās telpas mazināšanu, bet tai pašā laikā Latvijas kanālus apvieno. Man ļoti patika LNT veidotie raidījumi. Interesanti bija gan ziņu raidījumi, gan filmas. Katrā ziņā žēl, ka LNT vairs neredzēsim.
Vita no Kalsnavas: – Šad tad skatos, bet manos gados TV vairs tik daudz neskatās. LNT, ko vairāk skatījos, man patika labāk nekā TV3. Tā ka bišķīt ir žēl, ka LNT vairs neredzēsim. Žēl arī žurnālistu, kurus atbrīvos un pie kuriem ir tā pierasts.
Valentīna no Mārcienas: – LNT visu laiku jau skatījāmies, tāpat LTV1, bet TV3 – ne, jo tur ir ļoti daudz reklāmu. Cerams, ka vismaz lielu daļu iecienītu LNT raidījumu varēsim redzēt arī apvienotajā TV3 kanālā.
Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA
13.11.2019.