Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Turpinās 1. līgas spēles, turiet īkšķus par FK “Madona”!

IVETA ŠMUGĀ

Autors • 12.11.2019.

Burtu lielums

15. novembrī pulksten 20.30 Madonas pilsētas sporta centrā norisināsies Latvijas čempionāta florbolā 1. līgas spēle starp FK "Madona" un "Lekrings"/Cēsis.

Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas turnīrā šosezon dalību pieteikušas 20 komandas, kas sadalītas divās grupās – Austrumu un Rietumu. Jāuzsver, ka šogad vīriešu 1. līgas turnīrs kļuvis starptautisks, jo tajā piedalīsies arī divas Igaunijas klubu komandas – "Jogeva SK Tahe/Olivia" un "EMU SK/Tartu".

Par Igaunijas komandu dalību Latvijas čempionātā gandarīts ir Latvijas Florbola savienības prezidents Ilvis Pētersons, kas uzskata, ka divas spēcīgas komandas līgā paaugstinās kopējo spēles līmeni un nodrošinās interesantākas un konkurētspējīgākas cīņas, veicinot spēlētāju izaugsmi. Latvijas čempionāta florbolā vīriešu 1. līgas Austrumu grupā šosezon spēlē šādas komandas: "Jogeva SK Tahe/Olivia", "EMU SK/Tartu", "Rēzeknes BJSS", "FBK Valmiera/BSS", "Lielvārde", "FBK SĀC", "Lekrings", "FK Madona", "FK Valka" un "Rubene-1". Rietumu grupā cīnās: "Leģions/Grobiņas SC", "Saulkalne", "Ķekavas Bulldogs", "Bauska/SC Mēmele", "Latvijas Universitāte/FS Masters", "FK JeNo", "Kuldīga/KNSS", "RTU/Rockets", "FK Kurši FSS" un "Talsu NSS/Zerorisk".
1. līgas čempionu tronis ir brīvs, jo titula īpašniece "Irlava/Avant" šajā sezonā spēlē ELVI florbola līgā. Savu dalību čempionātam nav pieteikusi vicečempione "Impar Limbaži". Bronzas medaļas pagājušajā pavasarī izcīnīja Rīgas komanda "RTU/Rockets".


13.11.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px