Madonas novada ezeri un lauki
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Aptauja: Patriotiskā nedēļa

Redakcija

Autors • 11.11.2019.

Burtu lielums

Vai, sākoties Patriotiskajai nedēļai, jūs izjūtat svētku noskaņu, lepnumu par savu valsti? – vakar, Lāčplēša dienā, jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.

Ilvija no Ošupes pagasta: – Svētku izjūta, protams, ir, jo ir jūtams, ka sākusies Patriotiskā nedēļa, Patriotiskais mēnesis. No tradīcijām Madonā patīk lāpu gājiens, svecīšu iededzināšana Poruka ielā. Kad, braucot no darba uz mājām, redzu daudzās svecīšu liesmiņas Poruka ielā, pārņem patīkami silta izjūta.

Madoniete Jeuženija: – Gan Lāčplēša dienu, gan 18. novembri sirdī es izjūtu kā nozīmīgus valsts svētkus. Man ļoti patīk svecīšu iedegšana Poruka ielā. Pozitīvi vērtēju arī to, ka lāpu gājiens uz Liseskalna kapiem jau otro gadu sāksies Saieta laukumā. Patīk, ka arī dzīvokļu logos tiek iedegtas svecītes, kaut gan to varētu būt daudz vairāk.

Ļaudoniete Stasija: – Kā Patriotiskajā nedēļā var nebūt svētku izjūtas? Arī mēs Ļaudonā 11. novembrī pulcēsimies pie Aiviekstes tilta, vides objekta ar pagasta simboliku – Griezi. Mums ir laimējies ar pagasta pārvaldes vadītāju Artūru Portnovu, kas mūs rosina uz šādām aktivitātēm.

Daiga no Lubānas novada: – Svētku noskaņa ir, to rosina Lāčplēša dienai veltīti pasākumi. Patīk gan lāpu gājieni, gan svecīšu iedegšana, gan citas tradīcijas, kas veido patriotiskas jūtas pret savu valsti.

Viedokļus uzklausīja
ŽEŅA KOZLOVA


12.11.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px