Madonas kultūras nama zāli 8. novembra pusdienlaikā pieskandināja sirsnīgas dziesmas, laba vēlējumi un gaišas emocijas, jo notika tradicionālais biedrības „Mēs saviem bērniem" organizētais festivāls „Zem vienas saules".
Kā jau ierasts, ciemos ieradās un ar izjustiem priekšnesumiem visus sanākušos sveica ciemiņi no dažādām Latvijas vietām.
Kā festivāla izskaņā atzina pasākuma vadītāja Kristīne Šomase, liels prieks bija būt Madonā un vadīt šo sirsnīgo, prieka caurstrāvoto koncertu.
– Ikviens var būt priecīgs un lepns par šo skaisto pasākumu. Sirsnība, smaidi, patriotisms iedvesmo. Katrs priekšnesums bija cerīgs, skaists un izpildīts no sirds. Festivāls „Zem vienas saules" piepildīja ikvienu klātesošo ar prieku un laimi. Bērni, kuri uzstājās pasākumā, manī radīja ticību sev, saviem spēkiem, iedvesmoja, – pauda Kristīne Šomase.
Teatrālu uzvedumu, dziesmas un dejas bija sarūpējuši: biedrība „Cerību spārni", Daugavpils Stropu pamatskola – attīstības centrs, Dzelzavas speciālā pamatskola, Antons un Renāte no Neredzīgo biedrības, Cēsu Bērzaines pamatskolas deju grupa, Rēzeknes pamatskola – attīstības centrs, biedrība „Mēs saviem bērniem", Pamūšas speciālā pamatskola, Litenes aprūpes centrs un Sveķu pamatskola.
Dzelzavas speciālās pamatskolas dalībnieki atzina, ka jūtas ļoti jauki, jo zālē sēdēja tik daudz pazīstamu cilvēku, radot fantastiskas izjūtas, jo visi atkal ir kopā. Bet pats svarīgākais ir iespēja apmainīties ar smaidiem un visu to labo, ko var dot cits citam.
Biedrības „Mēs saviem bērniem" valdes priekšsēdētāja Elita Badūne izteica pateicību ikvienam, kas atbalstīja, iesaistījās un piedalījās, lai festivāls „Zem vienas saules" iepriecinātu un sildītu sirdis.
– Paldies gan dalībniekiem, gan skolotājiem, kas atrada ceļu uz mūsu pilsētu, uz šo vienotības festivālu, kas jau ir kļuvis par tradīciju. Ceru, ka tā turpināsies vēl daudzus gadus. Paldies ikvienam par nesavtīgo darbu, veidojot sirsnīgus un izjustus priekšnesumus. Paldies Madonas novada pašvaldībai par atbalstu, lai festivāls varētu priecēt tuvākus un tālākus viesus, sniegtu gaišas, pozitīvas emocijas un prieku, –
pateicās Elita Badūne.
Pēc festivāla biedrības „Cerību spārni" pārstāvji vēlējās izteikt pateicību Elitai: – Paldies par rūpēm un darbu, kas tiek veikts ikdienā, jo mūsu biedrība zina, ko tas nozīmē. Caur ikdienas darbiem ir jāpierāda, cik tas ir nozīmīgi un kāda palīdzība un atbalsts tiek sniegts cilvēkiem. Ir jāvēl izturība un lai visi darbi un sapņi piepildās. Lai vienmēr ir dzirdīgas ausis, kas saprot patieso darbu un ieguldījumu un to novērtē.
Festivālu „Zem vienas saules" katru gadu atbalsta Madonas novada pašvaldība, tāpat palīdzību sniedz arī citi atbalstītāji, šoreiz – SIA „Erante", SIA „Junge" un SIA „Jaunzemnieki Z", kā arī Madonas kultūras nams.
– Esmu lepns, ka šajā dienā Madonā varējām klausīties brīnišķīgu koncertu, un ceru, ka pasākuma dalībnieki atkal un atkal viesosies mūsu pilsētā, kuplinās festivālu „Zem vienas saules". Jāatzīst, ka tikai Elita Badūne zina, cik viegls vai grūts ir šis darbs, bet emocijas, kas tiek gūtas pēc tam, noteikti ir tā vērtas, lai turpinātu iesākto. Paldies biedrībai „Mēs saviem bērniem" par darbošanos un ieguldījumu, un ir jābūt lepniem, ka mums ir šāda biedrība, šādi sirdscilvēki, kuriem mīlestība iet pāri visam. Šis festivāls to tikai vēl vairāk apliecina, – sveicot biedrību, sacīja Madonas novada pašvaldības priekšsēdētājs Agris Lungevičs.
12.11.2019.