Otro reizi Madonā, Valdemāra bulvārī 18, uz nodarbībām šahā pulcējās šīs spēles cienītāji. Atkal vairākas stundas tika aizvadītas spraigās un interesantās cīņās.
Lai labāk izprastu un apgūtu spēles atsevišķus elementus, tika pieņemts lēmums šaha pulksteni neizmantot. Šajā nodarbībā sekmīgāk cīnījās Ilze Priedīte un Ints Krūmiņš.
Nākamās kopā nākšanas ieplānotas turpat 13. novembrī no pulksten 15 un 30. novembra rītā no pulksten 10. Aicināti tiek visi entuziasti "izmēģināt spēkus".
12.11.2019.