Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs, tiekoties ar satiksmes ministru Tāli Linkaitu, akcentēja ne tikai ar reģionālo un pašvaldības ceļu sakārtošanu saistītus jautājumus, par ko esam jau plašāk informējuši. Abpusēji ieinteresētā sarunā tika pārrunāta arī citu ne mazāk svarīgu pakalpojumu nodrošināšana novados.
Neplāno samazināt
Ministru interesēja pašvaldības viedoklis par esošo sabiedriskā transporta plānojumu gan tagadējā Madonas novada ietvaros, gan jaunā veidolā pēc reformas. Patlaban tiek organizēts iepirkums tieši reģionālajam sabiedriskajam transportam. Ministrs informēja, ka nākamgad, iespējams, mainīsies sabiedriskā transporta pārvadājumu pakalpojumu sniedzējs Madonas novadā, jo esot dzirdēts, ka sabiedriskais reģionālais pārvadātājs nevēlas kandidēt uz nākamajiem 10 gadiem, līdz ar to var mainīties šī pakalpojuma sniedzējs.
– Attiecībā uz sabiedriskā tran-sporta tīklu – mēs neesam plānojuši būtisku pārvadājumu apjoma samazināšanu. Ja ir vēlme mainīt reisu laikus vai, mainoties skolu tīklam, nepieciešams to pieskaņot skolēnu pārvadājumiem, mēs esam gatavi sadarbībā ar Latvijas Autotran-sporta direkciju to risināt un veikt nepieciešamās izmaiņas. Iepirkums ir izsludināts, un nākamā gada pirmajā pusē varētu būt skaidrība, kas nodrošinās sabiedriskā transporta pārvadājumus Madonas novadā, sākot ar 2021. gadu, – situāciju raksturoja Tālis Linkaits.
– Labā ziņa sabiedrībai ir tā, ka būs kvalitatīvāki autobusi. Ja tas sevī ietver arī cenu saglabāšanu, tā ir vēl viena laba ziņa madoniešiem. Protams, iespējamā maršrutu skaita samazināšana ir ne tik labs stāsts. Pie kā mums, pašvaldībai, it īpaši gaidāmās reformas kontekstā ir jāstrādā – tā ir skolēnu pārvadājumu organizēšana. Skolu tīkls mainās, skolēnu kustība ir liela, pašvaldība saviem spēkiem visus skolēnus aizvest uz izglītības iestādēm nevar un nevarēs. Tāpēc būtu vēlams veidot pašvaldības dotētus maršrutus, kuros integrētu skolēnu pārvadājumus un varētu braukt arī pieaugušie, samaksājot par biļeti. Mums pa vienu un to pašu maršrutu nav jādzenā dubultā autobusi, tādējādi pārklājot sabiedriskā transporta pārvadātājus, kam tas nes zaudējumus, bet jāveido kopīgi maršruti gan skolēniem, gan pieaugušajiem, – savu redzējumu atklāja Agris Lungevičs. Ministrs solīja, ka tāda iespēja būšot.
– Mēs, protams, priecātos, ja laukus vairāk dotētu valsts, bet arī pašvaldība ir gatava dotēt atsevišķus sabiedriskā transporta pārvadājumus savā teritorijā, – piebilda Agris Lungevičs.
Kā būs ar pasta nodaļām
Madonas novada domes priekšsēdētājs informēja par tikšanos ar „Latvijas Pasta" reģiona vadītāju, kurā tika apspriesta pasta nodaļu darbība Madonas novadā.
– Ir jāskatās izvirzīto mērķu līmenis. Ja pastam tiek noteikts uzdevums strādāt racionāli, tad viņi dara pareizi, samazinot darba laiku tur, kur tas galīgi nerentējas, vai pat pasta nodaļas slēdz. Turpretī ja tiek izvirzīts mērķis saglabāt reģionālo pakalpojumu pieejamību, tad tas diez vai ir pareizais solis. Ik gadu arī Madonas novadā kādai pasta nodaļai tiek mainīts darba laiks vai tā tiek slēgta. No finansiālā viedokļa es to visu labi saprotu, bet kaut kāds pakalpojumu grozs iedzīvotājiem pagastos tomēr ir ļoti svarīgs. Es zinu, ka, piemēram, Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītājs Artūrs Portnovs pagaidām var dzīvot mierīgi, jo pasta pakalpojumi gadu vai divus tiks nodrošināti, bet pēc tam jautājums par nodaļas slēgšanu var aktualizēties. Varu piekrist tam, ka, izvērtējot ienākumus pasta nodaļās, „Latvijas Pasts" rīkojas pareizi, pieņemot lēmumus par to optimizāciju, bet par pakalpojumu pieejamību laukos būtu jādomā valsts līmenī, kas varbūt tik dārgi nemaz arī neizmaksātu, – uzsvēra Agris Lungevičs.
Savukārt Ļaudonas pagasta pārvaldes vadītājs Artūrs Portnovs norādīja, ka novada vadība izvirzījusi uzdevumu pagastu pārvaldēm atbrīvoties no tiem pienākumiem, kuri nav saistīti ar pašvaldību funkcijām.
– Mēs to cenšamies arī darīt. Turpretī „Latvijas Pastam" ir raksturīgi centieni uzlikt pašvaldībai papildu slogu, nodrošinot telpas pasta nodaļai. Manuprāt, izvirzītais mērķis visām pasta nodaļām arī laukos strādāt ar peļņu nav īsti pareizs. Atceroties laiku, kad dzīvoju Rīgā, varu teikt, ka tur pasta nodaļās bija jāstāv pat visai garās rindās. Tam, ka Rīgai nav jādotē pasta nodaļas laukos, es nepiekrītu, jo laukos vēl ir diezgan daudz iedzīvotāju cienījamos gados, senioru, kuri joprojām izmanto pasta pakalpojumus, jo viņiem tie ir ļoti svarīgi, tāpat arī jaunie izmanto pasta pakalpojumus sūtījumiem un to saņemšanai, – akcentēja Artūrs Portnovs.
– Mēs esam izremontējuši telpas vairākām pasta nodaļām un būtu ar mieru to turpināt – ar nosacījumu, ja izremontētajās telpas pēc kāda gada vai diviem pasta nodaļa netiks slēgta. Tas tomēr ir diezgan liels finanšu ieguldījums. Tā, piemēram, Lazdonas pasta nodaļas telpu atjaunošanā pašvaldība ieguldīja ap 10 000 eiro, – atklāja Agris Lungevičs.
Satiksmes ministrs Tālis Linkaits atzina, ka arī līdz viņam nonākušas runas, ka „Latvijas Pastā" notiek racionalizācijas procesi, mēģinājumi kaut kā ietaupīt uz pastniekiem. Viņš uzsvēra, ka „Latvijas Pastam" tāds pienākums aizslēgt visas pasta nodaļas laukos netiekot izvirzīts.
Visā valsts teritorijā
– Ir universāls pasta pakalpojums, kas „Latvijas Pastam" jānodrošina visā valsts teritorijā. Tas vienkārši ir sarunu jautājums, kur ir tas sāpju slieksnis, ko pasts kā komercuzņēmums var izturēt. Turklāt ja ir pozitīva pašvaldības attieksme, tad pasta izmaksas tiek samazinātas līdz minimumam. Es arī atbalstu to, ka „Latvijas Pasts" šādos gadījumos, kad pašvaldība ieguldījusi finanšu resursus pasta nodaļu telpu remontā, slēgtu līgumu, būtu draudzīga vienošanās vai saņemti apsolījumi, ka noteiktā laikā šī funkcija tiek saglabāta, – uzsvēra Tālis Linkaits.
Ministrs minēja arī cita veida biznesa piemēru mums kaimiņos – Igaunijā, kur pasts netiek stingri regulēts, līdz ar to pasta nodaļas daudzviet tiek slēgtas, bet tur, kur tas ir iespējams, pasta nodaļas vietā uzliek pakomātu.
Turpretī pastam Latvijā jāno-drošina gan vēstuļu, gan pensiju, gan preses piegāde, kas nākamajā gadā joprojām tiks dotēta, tāpat citi pakalpojumi.
– Uzdevums nodrošināt vienmērīgu pasta nodaļu tīklu visā valsts teritorijā joprojām ir spēkā, – sacīja Tālis Linkaits.
Madonas novada pašvaldības vadītājs vērsa ministra uzmanību uz to, ka no Madonas novada 14 pagastiem tikai vienā ir bankomāts.
– Pagaidām neviena lielā banka mani nav sadzirdējusi, lai uzstādītu bankomātus vēl kādos pagastu centros, un ne jau ar trim četrām mājām tajos, bet gan tur, kur dzīvo 600-800 iedzīvotāju. Labs risinājums, manā skatījumā, būtu, ja pastā skaidru naudu varētu izņemt arī no citu banku kontiem. Tas būtiski palielinātu pasta nodaļu apmeklētāju skaitu, – atzīmēja Agris Lungevičs.
Ministrs norādīja, ka, kaut gan pasts nenoliedzami ir kļuvis par finanšu pakalpojumu sniedzēju, tomēr, lai pastā skaidru naudu varētu noņemt no jebkuras komercbankas konta, vispirms būtu jāveic aprēķini, vai pastam tas būtu izdevīgi un nenestu zaudējumus. Konceptuāli nostāja arī esot tāda, ka pastam nevajadzētu iet banku biznesā, kas ir ļoti specifisks.
Tikšanās laikā tika pārrunātas arī citas aktualitātes. Ministrs Tālis Linkaits pozitīvi novērtēja vizīti gan Madonas, gan Cesvaines novadā, uzsverot, ka tā nebūt neesot viņa pēdējā vizīte šajā reģionā, kā arī apliecinot, ka, ja ir kas svarīgs pārrunājams vai risināms, pašvaldību pārstāvji tiekot gaidīti Rīgā.
AGRA VECKALNIŅA foto
06.11.2019.