31. oktobrī notika kārtējā Madonas novada domes sēde, kurā tika izskatīti 32 jautājumi.
Madonas novada domes priekšsēdētājs Agris Lungevičs atzīmēja, ka domes sēde notiek valsts svētku mēneša priekšvakarā, novēlot visiem svinīgu valsts svētku mēnesi un aicinot piedalīties svētku pasākumos.
Sēdē tika izskatīti 32 jautājumi, tai skaitā tradicionāli valsts svētku priekšvakarā tika pieņemts lēmums par Madonas novada pašvaldības apbalvojumu piešķiršanu.
Apbalvojumu piešķiršanas komisijas priekšsēdētāja, pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne finanšu un attīstības komitejas sēdē informēja, ka šogad tika saņemti ap 50 pieteikumu, kurus izvērtēja apbalvojumu piešķiršanas komisija, atbalstot apbalvojumu – Atzinība un Pateicība – piešķiršanu. Šogad netiek piešķirts augstākais Madonas novada domes apbalvojums „Goda diploms un goda zīme". Viņa arī atklāja, ka apbalvojumu vizuālajā noformējumā tiks izmantots jaunais Madonas novada identitātes veidols „Mana Madona".
Dome nolēma apbalvojumu „Atzinība" piešķirt 15 personām un vienu – sabiedriskai organizācijai, bet apbalvojumu „Pateicība" – 21 personai.
06.11.2019.