No 4. līdz 15. novembrim uz treniņnometni Idrē Zviedrijā devušies Madonas BJSS orientieristi kopā ar treneri Gunāru Ikaunieku.
– Idrē uz pirmā sniega trenēsies: Dāvis Vintišs, Ritvars Ļepeškins, Uģis Beķeris, Anete Strauta, Elīza Madsena, Lauris Kaparkalējs, Klāvs Pļaviņš un Artjoms Babins. Treniņnometni organizē Madonas BJSS ar Madonas novada pašvaldības atbalstu, protams, atbalsta arī vecāki, OK "Arona". Gatavojamies Eiropas jauniešu un junioru čempionātam, kas notiks 2020. gada februārī Madonā, kad šeit pulcēsies pasaules labākie ziemas orientieristi uz slēpēm, – pastāstīja G. Ikaunieks.
05.11.2019.