Madonas novada dome ārkārtas sēdē 22. oktobrī izskatīja jautājumu par finansējuma piešķiršanu Madonas pūtēju orķestra jubilejas koncerta videoieraksta veikšanai.
Pašvaldībā tika saņemts Madonas kultūras nama direktores I. Šulces iesniegums ar lūgumu rast iespēju finansiāli atbalstīt straumēšanas pakalpojumus un videoieraksta veikšanu un apstrādi Madonas pūtēju orķestra 60 gadu jubilejas koncertam (notika 26. oktobrī).
Dome nolēma piešķirt finansējumu 525 eiro Madonas pūtēju orķestra 60 gadu jubilejas koncerta videoieraksta veikšanai un videomateriāla apstrādei no pašvaldības kultūras nodaļas 2019. gada pasākumu budžeta pozīcijas „Kultūras iestāžu jubilejas".
30.10.2019.