Pēc vasaras sezonas un rudens ražas laika Madonas senioru klubs „Pie kamīna" atsāk dalībnieku tikšanās reizes.
Ceturtdien, 24. oktobrī, pulksten 10 plānota sanākšana Madonas bērnu un jauniešu centra kamīna zālē, kur mājīgā gaisotnē pensionētie ļaudis atcerēsies vasaru.
Kā stāsta kluba pārstāve Līga Grāvīte, pirmajā šīs sezonas sanākšanā sarunāts Madonas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes „Kastanītis" audzēkņu sveiciens, bet ceļojuma iespaidos par Indonēziju dalīsies cesvainiete Sanita Dāboliņa. – Sanita strādā Rīgā, bet solīja izbrīvēt laiku un atbrauks pie mums, lai dalītos redzētajā, – informē Līga Grāvīte. – Priecājos, ka ekskursijās un uz koncertiem kluba „Pie kamīna" dalībniekus saorganizē Rita Dzene. Tā kā klubam vairs nav koordinatora no Madonas bērnu un jauniešu centra puses, esmu uzņēmusies palīdzēt veidot saturu ikmēneša tikšanās brīžiem.
22.10.2019.