Madonas sporta centrā 12. oktobrī sezonu atklāja Madonas novada bērnu un jaunatnes čempionāta 64 lauciņu dambretē dalībnieki.
Uz sacensībām ieradās 61 skolēns no 10 skolām. Sacensības norisinājās četrās vecuma grupās: cerību, iesācēju, jaunākajā un vecākajā grupā.
Cerību grupā meitenēm uzvarēja Adele Kaceviča, Ieva Zvirgzdiņa (abas no Kusas), Gabriela Vilciņa (Pļaviņas).
Zēniem labākie – Roberts Kuba (Biksēre), Pēteris Stepanovs, Armands Silmanovičs (abi no Ļaudonas).
Iesācēju grupā meitenēm 1.-3. vietā ierindojās – Sonare Saliņa (Pļaviņas), Linda Putniņa (Madona), Agrita Kļaviņa (Dzelzava), zēniem – Jēkabs Stepiņš (Liezēre), Aksels Akmens, Kristers Mežaleons (abi no Kalsnavas).
Jaunākajā grupā meitenēm labāko trijniekā – Terēze Stepiņa (Liezēre), Amanda Švirkste (Dzelzava), Ērika Saliņa (Pļaviņas), zēniem – Mārcis Lībors, Markuss Riekstiņš (abi no Barkavas) un Kristaps Dolbe (Liezēre).
Vecākajā grupā meitenēm uzvarēja Dina Jūlija Juhneviča (Dzelzava), Samija Ģeģere (Kalsnava), Sintija Briede (Liezēre). Zēniem 1.-3. vietā – Dāvis Saveļjevs (Liezēre), Adrians Romanovskis (Madona), Raitis Naglis (Dzelzava).
Sacensību nākamā kārta notiks 9. novembrī.
22.10.2019.