Labklājības ministrija (LM) noraida plašsaziņas līdzekļos izskanējušo informāciju par "Latvijas Pasta" rīcību ar pensijām un pabalstiem paredzētajiem līdzekļiem, uzsverot, ka iedzīvotājiem ir nodrošinātas iespējas saņemt pensijas un pabalstus.
Situāciju skaidro LM Komunikāciju departamenta sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Kupče: – Lai nodrošinātu pensiju un pabalstu piegādi klienta dzīvesvietā, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) 2005. gada 25. maijā ir noslēgusi līgumu ar Valsts akciju sabiedrību "Latvijas Pasts". Līgums paredz skaidras naudas izmaksu klientam viņa dzīvesvietā katru mēnesi laikā no 5. līdz 24. datumam.
Atbilstoši līgumam, VSAA jāno-drošina naudas līdzekļu ieskaitīšana "Latvijas Pasta" norēķinu kontā ne ātrāk kā trīs darba dienas pirms izmaksas datuma. Ja klientam nauda dzīvesvietā nav izmaksāta, tad "Latvijas Pastam" ir jānodrošina, ka, sākot ar nākamo darba dienu, klients 12 mēnešu laikā naudu var saņemt pasta nodaļā vai nākamajā mēnesī tā atkārtoti jāpiegādā klienta dzīvesvietā. LM norāda, ka neizmaksātie līdzekļi, kurus klients nav saņēmis slimības vai citu iemeslu dēļ, nepaliek "Latvijas Pasta" rīcībā, bet ir klienta nauda, ko viņš 12 mēnešu periodā ir tiesīgs saņemt pasta nodaļā.
Līdz katra nākamā mēneša 9. datumam VSAA sagatavo un nosūta "Latvijas Pastam" savstarpējo norēķinu salīdzināšanas aktu par ieskaitītajām un izmaksātajām pensiju un pabalstu summām.