Septembris ir klāt, un „Saulīti" piepilda daudzu smaidīgu, zinātkāru un draiskulīgu bērnu balsis. 10. septembrī „Saulītē" tika svinēti ģimenes svētki par godu mūsu brašajiem, stiprajiem, drosmīgajiem un mīļajiem tētiem.
Šajā saulainajā pēcpusdienā iestādes pagalmā bija manāma liela rosība – gatavotas jautro aktivitāšu vietas, iekārtota atpūtas zona, vārīta Spēka zupa. Visi kopā pa grupiņām izstaigājām un darbojāmies jautrās, sportiskās aktivitātēs, kurās šoreiz galvenajā lomā bija Tētis – pats aktīvākais, azartiskākais, sportiskākais. Bērnu smiekli, mammas vai vecmammas uzmundrinošie vārdi radīja pozitīvu, azartisku gaisotni pie katras aktivitātes. Ko tikai mēs nedarījām – kopīgi slēpojām, pārlējām ūdeni, pūtām bumbiņas, vilkām virvi, spēlējāmies ar izpletni un domino kauliņiem, attēlojām „ziloņus", veidojām jautro tārpiņu…
Rudens smaržu, lapu čaboņu papildināja Spēka zupas aromāts, kas aicināja uz atpūtas zonu visiem kopā baudīt garšīgo, mūsu pavārīšu gatavoto zupu.
Stipras ģimenes ir mūsu novada pamats. Mēs lepojamies, ka pie mums ir tik daudz draudzīgu, ģimenisku vecāku, kuri ir izvēlējušies mūsu iestādi saviem bērniem.
Lai mums visiem priecīgs un saulains jaunais mācību gads!
Autore: IVETA JANOVSKA,
Madonas pilsētas PII „Saulīte"
vadītājas vietniece izglītības jomā
17.09.2019.