Šā gada septembrī astoņi Rīgas arhidiecēzes priesteri saņēmuši jaunus nominātus.
Madonas un Ērgļu draudzes līdzšinējais prāvests Pāvils Kamola kļūs par Gulbenes draudzes un Rankas misiju punkta prāvestu. Pļaviņu, Kokneses un Jaunkalsnavas draudzes prāvests Pēteris Alusiks turpmāk līdzās līdzšinējiem pienākumiem būs arī Ērgļu katoļu draudzes prāvests. Priesteris Māris Ozoliņš, kas līdz šim bija Aizkraukles, Skrīveru, Iršu draudzes, kā arī Vecbebru misijas punkta prāvests, kalpošanu turpinās kā Madonas, Cesvaines, Lubānas, Ļaudonas un Dzelzavas draudzes prāvests. Savukārt Cesvaines, Lubānas, Ļaudonas un Dzelzavas draudzes līdzšinējais prāvests Andrejs Kazakevičs sāks kalpot Aizkrauklē, Skrīveros, Iršos un Vecbebros.
Sākot ar 22. septembri, minētie priesteri uzsāks kalpot jaunajās draudzēs.
13.09.2019.