Madonas BJSS U-16 (2003. g. dz.) futbola komanda saspringtā cīņā kvalificējās Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta 2. posma spēlēm, kas norisināsies septembrī un oktobrī.
Augusts mūsu puišiem neizdevās, kā cerēts, jo pēdējās trijās regulārā čempionāta spēlēs tika izcīnīta viena uzvara, bet piedzīvoti divi zaudējumi. Talsos ar rezultātu 2 : 0 tika pārspēta vietējā Talsu NSS. Vārtus guva Rihards Juhnovičs, Ludvigs Kuncis. Ogrē spēles rezultātu ietekmēja vairāku vadošo spēlētāju veselības problēmas, un, spēlējot skaitliskajā mazākumā, ar 2 : 4 piekāpāmies Ogres NSS. Vārtus guva Emīls Poļaks un Rihards Āboliņš. Arī pēdējā izbraukumā Rēzeknē neizdevās būt labākajā sastāvā un ar minimālu rezultātu (0 : 1) nācās piekāpties Rēzeknes FA.
Mūsu komandas vieta kopvērtējumā izšķīrās pēdējā spēļu kārtā 31. augustā, kur abas spēles Rēzeknē un Talsos starp Rēzeknes, Ogres un Talsu, Liepājas komandām noslēdzās neizšķirti. Šādi spēļu iznākumi mūsu puišiem ļāva saglabāt 3. vietu kopvērtējumā un kvalificēties 2. posma spēlēm.
Madonieši čempionāta 12 spēlēs izcīnīja 17 punktu jeb 5 uzvaras, 2 neizšķirtus rezultātus un 5 zaudējumus. Uzbrukumā iesitām 17 vārtu, bet zaudējām 22.
Mūsu komanda ceļā uz "virsotni" pirmo soli ar iekļūšanu izšķirīgajās spēlēs ir spērusi, un arī šoruden lielais futbols Madonā būs. Ir garantētas sešas spēles –
trīs no tām klātienē Madonas pilsētas stadionā. Visi aicināti atbalstīt savas pilsētas puišus 5. oktobrī pulksten 14 spēlē pret JDFS "Alberts Rīga", 19. oktobrī pulksten 14 pret Liepājas FS un 26. oktobrī pulksten 13 pret Rēzeknes novada BJSS.
11.09.2019.