Jau septembrī sākusies jaunā – 2019./2020. gada – sezona.
Turpināsim gatavoties sezonas spēlēm, mēģināsim kuplināt basketbola saimi, pozitīvi risināt bērnu vēlmi darboties citās jomās, skolās un pulciņos, nemēģināsim likt 1. vietā rezultātu sasniegšanu bērniem jau sākumskolā. Nereti galarezultāts nav gaidītais, jo jau pamatskolā jaunietim ir pazudusi interese.
Šosezon Latvijas Jaunatnes basketbola līgā 1. divīzijā spēlēsim U-17 (2003. g. dz.) vecuma grupā, kur izveidota komanda „Madona/Alūksne". 2. divīzijā piedalīsies Madonas BJSS U-16 (2004. g. dz.), U-14 (2006. g. dz.), U-13 (2007. g. dz.) un U-12 (2008. g. dz.) sacentīsies LJBL mini spēlēs 1. posmā Austrumlatvijā. Vairākos posmos spēlēsim visā Latvijā pēc principa – tiekamies „ar spēkos līdzīgu" pretinieku. Protams, mēģināsim pieteikt komandas pašiem jaunākajiem „censoņiem" turnīrā „Baltais kauss", kas risinās skolēnu brīvlaikos. Šogad LJBL U-19 (2001./2002. g. dz.) vecuma grupas komandu LJBL regulārajam sezonas turnīram nepiesakām.
Madonas BJSS basketbola nodaļa aicina uz basketbola treniņiem 2010.-2012. g. dz. zēnus (treneris M. Sokolovs), 2007., 2008., 2009. g. dz. zēnus (treneris A. Beķeris). Protams, laipni aicināti kuplināt basketbolistu rindas jaunieši, kuri dzimuši 2006., 2005., 2004. gadā.
04.09.2019.