Ceturtdien, 29. augustā, Rīgā, Grīziņkalnā, notiks „Ghetto Basket" 11. sezonas noslēguma turnīrs – cīņa par pieciem čempionu tituliem amatieru, sieviešu grupā un trijās jauniešu – U-15, U-13 un U-11 – ieskaitē.
U-11 (2008. g. dz.) vecuma grupā superfinālā 16 labāko komandu skaitā iekļuvusi „Madona-08" (13. vieta kopvērtējumā), U-13 (2006. g. dz.) vecuma grupā –
„Madona-06" (8. vieta kopvērtējumā), U-15 (2004. g. dz.) vecuma grupā – „Madona-04" (10. vieta kopvērtējumā).
Darbs starpsezonā jeb vasarā ir beidzies, kas, jācer, nesīs augļus sezonā. Jau septembrī sāksies jaunā 2019./2020. gada basketbola sezona. Madonas BJSS basketbola nodaļa aicina uz basketbola treniņiem 2010.-2012. g. dz. zēnus (treneris M. Sokolovs), 2008., 2009. g. dz. zēnus (treneris A. Beķeris). Aicināti kuplināt basketbolistu rindas jaunieši, kuri dzimuši 2007., 2006., 2005., 2004. gadā.
28.08.2019.