7. un 8. augustā notika Madonas pilsētas 2019. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā fināla posms, kurā tika noskaidrotas labākās šīs sezonas komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu 40+ grupās.
7. augustā piedalījās 12 labākās vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākā un meistarīgākā šajā sezonā vīriešu konkurencē bija komanda no Rīgas „Parādu piedziņa" (Gatis Slavēns un Ernests Berkmanis), 2. vietā – komanda no Madonas „Trast Būve" (Andris Seržāns un Edmunds Malta), 3. vietā – komanda no Madonas „Logu Maiņa" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls).
8. augustā čempionātā piedalījās labākās 6 sieviešu un 6 vīriešu 40+ grupas komandas.
Spēcīgākā sieviešu konkurencē šosezon bija komanda no Līvāniem „VK Līvāni" (Anete Pundure un Vita Školina), 2. vietā – komanda no Rēzeknes „BO-BI-BU" (Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska-Cvetkova), 3. vietā – komanda no Gulbenes „LID" (Daiga Ņikitina, Liene Ķikuste un Inese Ubaga).
Vīriešiem 40+ spēcīgāko trijniekā šajā sezonā iekļuva: 1. vietā – komanda no Līvāniem „LMS", 2. vietā – komanda no Madonas „MADNO" (Arkādijs Strods, Ivars Bodžs, Imants Kairišs un Dzintars Vasiļjevs), 3. vietā – komanda no Madonas „Eži" (Alvis Greidiņš, Andris Stalidzāns, Jānis Sudārs un Sandris Sproģis).
Paldies par atbalstu turnīra organizēšanā Madonas novada pašvaldībai.
27.08.2019.