Madonas pilsētas iedzīvotāji un iebraucēji, braucot cauri Madonai, noteikti ir pamanījuši, ka vairākās ielās šobrīd tiek veikti ceļu remontdarbi. Pārsvarā tiek remontētas ielas, kuras līdz šim vēl nav bijušas asfaltētas vai laika gaitā šo ielu asfaltsegumi ir manāmi bojāti.
Madonas pilsētas pārvaldnieks Guntis Ķeveris skaidroja, ka šobrīd tiek īstenoti pirms četriem gadiem iecerētie ceļu remontdarbi:
– Pirms četriem gadiem ar Madonas novada pašvaldības domes deputātiem ieplānojām, ka aptuveni septiņu gadu laikā pilsētu vajadzētu sakārtot tā, ka nav neviena zemes ceļa. Remontdarbi šobrīd notiek plānotajā periodā, un tos veic ceļu būves SIA „Ošukalns".
Madonas pilsētas pārvaldnieks pauda, ka Parka ielas ceļa labošana darba kārtībā esot bijusi jau ilgāku laiku, jo nolietojās asfaltsegums un to remontēt, lāpīt nekādā veidā nebija iespējams. Līdz ar to ceļa virsmas apstrāde, jauna asfalta uzvilkšana bijis vienīgais veids, kā salabot konkrēto ceļa posmu. Savukārt Ozolu ielas ceļam savulaik virsū esot uzvilkts nekvalitatīvs asfalts un to salabot nav bijis iespējams, tāpēc arī šim ceļa virsējam asfaltam tika veikta virsmas apstrāde un uzvilkts jauns asfalts.
– Šogad ar virsmas apstrādi mums ir plānots sagatavot vēl četrus zemes ceļus pilsētā – Mārtiņa ielu, Aiviekstes ielu, Vidzemes ielu, Gravas ielu. Sekojot plānam, ceram, ka labākajā gadījumā nākamo trīs gadu laikā mēs varētu noslēgt visu ceļu remontdarbus. Ja ne, tad turpmāko četru gadu laikā tiešām ceram visu pabeigt. Protams, arī jāskatās, kā ies ar budžeta izpildi, jo pašreiz budžeta izpilde ceļu fondu naudā ir diezgan pozitīva – tīri labi un loģiski saimniekojot, var kaut ko ietaupīt un iekrāt. Un par šo ietaupīto, iekrāto naudu mēs arī veicam ceļu remontdarbus – arī šobrīd viss tiek labots no pašvaldības iekrātajiem ceļu fonda līdzekļiem, – pastāstīja Madonas pilsētas pārvaldnieks.
Guntis Ķeveris atzina, ka zemes ceļi parasti tiekot nogreiderēti, apstrādāti, bet intensīva un stipra lietus gadījumā, kāds ir, piemēram, bijis šovasar, tos ir diezgan grūti saglabāt labā stāvoklī – lai ceļš neputētu un būtu bez bedrēm. Madonas pilsētas pārvaldnieks informēja, ka, ņemot vērā to, cik maksā gan ceļa greiderēšana, gan tā tālāka apstrāde, ilgtermiņā ieguldītais finansējums atmaksāšoties.
– Mēs pagājušajā gadā sākām ar Strauta ielu, Priežu ielu, Nagates ielu un nelielu stūrīti Ozolu ielas; īpaši nesteidzoties, nākamā gada laikā gribam sakārtot iesākto pilsētas pusi. Tad darba sarakstā paliks Aronas iela, Gaiziņa iela, Ziedu iela, Lazdu iela, Celtnieku iela, un tad zemes ceļu šajā pilsētas pusē vairs nebūs. Pēc tam ceļu remontdarbi varēs norisināties pilsētas otrā pusē, pāri sliedēm, kur visu varētu salabot aptuveni divu gadu laikā, – skaidroja Guntis Ķeveris.
Madonas pilsētas pārvaldnieks piebilda: – Ideja veikt remontdarbus ir tāpēc, lai cilvēkiem būtu labāks dzīves komforts – nebūtu putekļu, dubļu u. tml. Līdz ar to arī atbildīgajam dienestam būs mazāk darbu. Turklāt posmos, kuros veikta virsmas apstrāde, bet izveidojas kāda bedrīte, to ir diezgan elementāri salabot, pielabot. Kā arī, domājot par lietusūdeni, skalošanās un izskalošanās procesiem, kas īpaši bojā zemes ceļus, tā vairs nebūs problēma, un veiktie ceļu remontdarbi ilgtermiņā pašvaldībai noteikti atmaksāsies.
Paralēli visiem remontdarbiem Madonas novada pašvaldība šogad Satiksmes ministrijā esot vērsusies ar lūgumu līdzfinansēt apvedceļa 1. kārtas virskārtas nomaiņu.
– Ja ceļa virskārta tiek laikus remontēta, taisīta un netiek gaidīts moments, kad viss sāk brukt kopā, tad izdevumi nav tik lieli un ilgtermiņā līdzekļi sāk nedaudz krāties. Un par šo naudu, ko ilgtermiņā iekrājam, tad arī varam atļauties atjaunot, sakārtot zemes ceļus, notekgrāvjus, – sacīja Guntis Ķeveris.
Turpinot sarunu par aktualitātēm, Madonas pilsētas pārvaldnieks informēja, ka šogad ir iecerēts atjaunot Valmieras ielas abu pušu trotuārus ar asfaltsegumu.
– Šobrīd šis gājēju celiņš ir viskritiskākajā stāvoklī pilsētā. Par gājēju celiņu pašvaldībā esam diskutējuši jau vairākus gadus, un šogad šo ieceri īstenosim par Eiropas struktūrfonda līdzekļiem, kas atvēlēti siltumtrases izbūvei uz privātmājas sektoriem un kas patlaban notiek. Vienu trotuāra pusi varēsim atjaunot par Eiropas sniegto līdzfinansējumu, bet otru ceļa pusi atjaunosim par pašvaldības budžeta līdzekļiem, – pauda Guntis Ķeveris.
Madonas pilsētas pārvaldnieks akcentēja, ka pie ceļu infrastruktūras sakārtošanas Madonas novada pašvaldība strādājot cītīgi: – Šogad ir plānots atjaunot, sakārtot ceļu arī aiz CSDD, braucot uz vienu no lielākajiem uzņēmumiem Madonā. Pa šo ceļu regulāri pārvietojas ļoti daudz transportlīdzekļu – gan uzņēmumam pievedot kokmateriālu, gan vedot prom gatavo produkciju. Ceram, ka drīzumā ielu apgaismojuma projekts arī veiksmīgi noslēgsies, lai pilsētā būtu viedās lampas, kas būs ne tikai modernas, bet arī ekonomiskas.
Guntis Ķeveris ir pārliecināts, ka ceļu infrastruktūras sakārtošana uzlabotu cilvēku dzīves līmeni, kā arī pašvaldība esot ieguldījusi diezgan daudz darba, līdzekļu, lai viss iecerētais izdotos.
– Sakārtojot ielas, mums pašiem kā dienestam tiek atvieglots darbs, jo ielu labošana, pielabošana aizņem diezgan daudz laika. Katru dienu skriet un lāpīt bedres nav tas veiksmīgākais risinājums – tad labāk vienreiz izdarīt vairāk, ieguldot nedaudz lielākas finanses. Atlikušo laiku dienesta darbinieki var veltīt pilsētas labiekārtošanai, puķu stādīšanai, zāles pļaušanai. Arī iebraucēji atzīst, ka Madonas pilsēta ir tīra un sakārtota. Varbūt pat Eiropā daudzviet nav šādas kārtības, kā pie mums. Pilsētai uz to ir jātiecas. Latiņa ir uzlikta diezgan augsta, tāpēc to nolaist nedrīkst, – pauda Madonas pilsētas pārvaldnieks.
Guntis Ķeveris uzsvēra, ka Madonas pilsētas iedzīvotājiem solītais noteikti tikšot izpildīts un trīs līdz četru gadu laikā pilsētas zemes ceļu infrastruktūra tikšot sakārtota.
– Ļoti ceram, ka finansiālā situācija nekļūs sliktāka un ceļu fonda līdzekļu remontdarbu veikšanai būs pietiekami, lai rezultātā ceļu infrastruktūra pilsētā būtu sakārtota, – piebilda Guntis Ķeveris.
21.08.2019.