Ar beidzamo, 6., kārtu 8. augustā noslēdzās orientēšanās sacensību seriāls "Apvārsnis 2019".
Dalībniekiem tika piedāvātas kvalitatīvas sacensības ar jaunām kartēm un neskrietos apvidos, kur interesantās distances neļāva atslābt pat ļoti pieredzējušiem orientieristiem.
Kopumā sacensības sešu kārtu garumā apmeklēja 158 dalībnieki, vidēji 63 dalībnieki vienā kārtā. Piedalījās orientieristi no Madonas apkārtnes un arī no kaimiņu novadiem. Sacensības organizēja orientēšanās klubs "Mežmalas" sadarbībā ar citiem orientēšanās entuziastiem, kas pielika roku sacensību tapšanā.
Sacensību dalībniekus ar saldu pārsteigumu finišā pārsteidza garšīgās konfektes no SIA "Madonas karameles", kā arī lielu atbalstu sniedza orientēšanās inventāra veikals "Osveikals.lv". Paldies arī Mārim Valainim un biedrībai "Aborieši", Mārcim Feldbergam, viesu namam "Šubrakkrasti", Jurim Dzenītim, Madonas novada pašvaldībai, Aronas kalna saimniekiem.
Tiekamies nākamgad orientēšanās sacensībās "Apvārsnis 2020", kur atkal pārsteigsim dalībniekus ar jaunām kartēm un interesantiem apvidiem.
Orientēšanās kluba
"Mežmalas" vārdā –
ANDRIS JUBELIS
20.08.2019.