27. un 28. jūlijā Ogrē risinājās spraigas cīņas Latvijas čempionātā un Latvijas U23 čempionātā vieglatlētikā. Četras medaļas izcīnīja Madonas novada sportisti.
Zelta medaļu absolūtajā vīriešu grupā 1500 m skrējienā izcīnīja Jānis Razgalis – 3.56,67, Paulam Ārentam – 4.08,14 (6. vieta), Mārtiņam Karlsonam – 4.13,22 (12. vieta). Tāpat Mārtiņam 800 m – 1.59,29 (10. vieta).
U23 grupā sudraba medaļu trīssoļlēkšanā izcīnīja Krišjānis Beļaunieks – 14,44 m, viņam arī bronzas medaļa absolūtajā vīriešu konkurencē. Savukārt Emīls Stiprais tika pie bronzas medaļas 3000 m kavēkļu skrējienā – 10.49,41.
Tāpat 4. vietu kārtslēkšanā sievietēm ieguva Ērika Līna Rivseniece (2,40 m) un 4 × 400 m stafetēs vīru komanda – Krišjānis, Mārtiņš, Pauls un Jānis (3.25,14).
Paldies sportistiem par neatlaidību šajās tveices pārņemtajās dienās. Paldies Madonas BJSS direktoram Voldemāram Šmugajam un Madonas novada sporta dzīves vadītājam Mārim Gailumam par sportistu finansiālu atbalstu un iespēju piedalīties čempionātā.
06.08.2019.