– Vai jūs sestdien, 27. jūlijā, Madonas pilsētas estrādē apmeklēsiet 9. populārās mūzikas festivālu „Zelta Šlāgeris 2019"? – jautājām Madonā sastaptajiem cilvēkiem.
Sarmīte no Mētrienas pagasta: – Zinu, ka tāds festivāls Madonā notiek jau daudzus gadus, bet līdz šim to nav sanācis apmeklēt. Kultūras pasākumus vairāk apmeklēju Mētrienā, kur dzīvoju. Pati arī esmu dejotāja un piedalījusies Dziesmu un deju svētkos Rīgā. Augustā notiks Mētrienas skolas salidojums, kurai aizvadītais mācību gads, kā zināms, bija pēdējais. Salidojumā uzstāsies arī deju kolektīvi.
Madoniete Ingrīda: – Tādas domas sestdien doties uz Madonas estrādi, kur notiks „Šlāgera" festivāls, man nav. Es neesmu no tiem, kurus uzrunā šādi pasākumi.
Madoniete Ināra: – Mēs tos apmeklējām regulāri. Domāju, ka arī šogad aiziesim uz „Šlāgeri". Patīk dziedātāji, kas uzstājas, arī grupas labas. Turklāt uz Madonas pilsētas estrādi, kur nemaz tik daudz pasākumu nenotiek, taču jāiet.
Rīdziniece Inita: – Šoreiz uz „Šlāgeri" nesanāks aiziet, jo jāauklē mazbērns, bet šo mūzikas festivālu esmu apmeklējusi daudzas reizes. Tiesa, ne Madonā, bet citās pilsētās, kur „Šlāgeris" arī notiek. Man patīk solisti, mūziķu grupas, kas tajā uzstājas.
23.07.2019.