Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Direktora amats vairs neeksistē

ZANE BIKOVSKA

Autors • 22.07.2019.

Burtu lielums

Kopš Madonas autobusu parka atklāšanas brīža vairāk nekā 20 gadus tā vadītājs bija tagadējais Madonas novada pašvaldības domes deputāts Andris Sakne.

Viņš savus amata pienākumus SIA „Madonas ceļu būves SIA" pildījis pašaizliedzīgi, domājot gan par pasažieru, gan savu darbinieku ērtībām. Izmaiņas skārušas arī autobusu parku un tā vadību – jau gandrīz četrus mēnešus Madonas autobusu parks palicis bez direktora, un arī turpmāk šāda amata uzņēmumā vairs nebūs.
Kā noskaidrojām uzņēmumā SIA „Madonas ceļu būves SIA", pēc rīkotajām pārrunām pieņemts lēmums likvidēt autobusu parka direktora štata vietu, līdz ar to jauns autobusu parka vadītājs vairs neesot nepieciešams. Turklāt parkā uzturēto autobusu nemaz nav tik daudz. Savu amatu ir saglabājusi galvenā dispečere, viņa ar visu ļoti labi tiekot galā. Mehāniķi piegādājot un labojot autobusus, nekādu problēmu neesot. Bijušais autobusu parka direktors Andris Sakne, komentējot situāciju, ir ļoti lakonisks un detaļās neieslīgst.
– Īpaši savu viedokli paust nevēlos. Tagad esmu pensijā, rūpējos par veselību un cenšos uzlabot fizisko pašsajūtu. Protams, uzskatu, ka autobusu parkam ir nepieciešams direktors, bet tā tagad vairs nav mana, bet gan vadības problēma. Lai viņi ar to tiek galā paši, – uzsvēra Andris Sakne.

23.07.2019.

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px