19. un 20. jūnijā notika Madonas pilsētas 2019. gada atklātā čempionāta pludmales volejbolā otrais posms, kurā tika noskaidrotas labākās šī posma komandas vīriešu, sieviešu un vīriešu 40+ grupās.
19. jūnijā piedalījās 18 vīriešu komandas no dažādiem Latvijas novadiem. Visspēcīgākā un meistarīgākā šajā posmā vīriešu konkurencē bija komanda no Rīgas (Gatis Slavēns un Ernests Berkmanis); 2. vietā – komanda no Jēkabpils "Stokker" (Rihards Puķītis un Edijs Sovetovs); 3. vietā – komanda no Madonas "Logu Maiņa" (Vasilijs Trusovs un Dzintars Šķēls).
20. jūnijā piedalījās 12 sieviešu un piecas vīriešu 40+ grupas komandas. Spēcīgākā sieviešu konkurencē bija komanda no Rēzeknes "BO-BI-BU" (Linda Bumbiša un Jekaterina Borisovska-Cvetkova); 2. vietā – komanda no Līvāniem "VK Līvāni" (Anete Pundure un Vita Školina); 3. vietā – komanda no Gulbenes "LID" (Daiga Ņikitina, Liene Ķikuste un Inese Ubaga). Vīriešiem 40+ spēcīgāko trijniekā iekļuva: 1. vietā – komanda no Madonas "MADNO" (Arkādijs Strods, Imants Kairišs un Dzintars Vasiļjevs); 2. vietā – komanda no Līvāniem "LMS"; 3. vietā – Madonas "Eži" (Alvis Greidiņš, Andris Stalidzāns un Sandris Sproģis).
Trešais posms Madonas pludmales volejbola laukumā notika 3. un 4. jūlijā.
9.07.2019.