Ar Madonas novada pašvaldības atbalstu 27. jūlijā no pulksten 18 Madonas estrādē notiks jau devītais populārās mūzikas festivāls „Zelta šlāgeris".
Festivālā, kā informē producents Jānis Kļaviņš, uzstāsies iemīļotas Latvijas populārās mūzikas grupas un izpildītāji: Olga Rajecka un tautas deju ansamblis „Madara", dziedātāji Viktors Lapčenoks, Āris Ziemelis (duets „Brāļi Ziemeļi"), Andris Baltacis, Ineta Rudzīte, Žoržs Siksna, Harijs Joniškāns, Viktors Zemgals, Beāte Meldere, Kaspars Markševics, Ainars Bumbieris, Santa Kasparsone, Ēriks Gruzniņš, Heinrihs Kalvītis & Elita un grupas „Galaktika", „Tērvete", „Ducele", „Lauku muzikanti", „Kantoris 04", „Dobeles zemessargi", „Zeļļi", Māsas Legzdiņas, „Riči Baltican", „Tālbraucēji", „Bruģis" un „Muiža".
Jau tradicionāli pasākumu vadīs aktieris un šlāgermūzikas eksperts Guntis Skrastiņš. Paralēli festivāla muzikālajai daļai un nakts ballei apmeklētāji varēs baudīt smeķīgu alu, gardas uzkodas, piedalīties konkursos un saņemt balvas.
Festivāls „Zelta šlāgeris" uzskatāms par tradīcijām bagātāko un nozīmīgāko šlāgermūzikas festivālu Latvijā.
Nakts ballītē spēlēs grupas „Tērvete" un „Dakota". Ballīti vadīs DJ Aivis
(Latvijas Radio 2).
Biļetes pieejamas Madonas kultūras nama kasē, „Biļešu paradīzes" kasēs un interneta vietnē.
Līdz 1. jūlijam biļešu cena – 5 eiro, no 2. jūlija – 7 eiro, bet pasākuma dienā – 10 eiro. Bērniem līdz 7 gadu vecumam ieeja – bez maksas. 1. grupas invalīdiem, uzrādot invaliditātes apliecību, un cilvēkiem ar kustību traucējumiem ieeja – bez maksas.
Festivālu atbalsta: Madonas novada pašvaldība, „Aldaris", tipogrāfija „Zemgus", Latvijas Radio 2, „Latvijas Avīze", Latvijas Šlāgerkanāls, reģionālais laikraksts „Stars".
Uz tikšanos festivālā „Zelta šlāgeris 2019" Madonā!
28.06.2019.