Ir sākusies raibā vasara, kas nozīmē, ka daudzi bērni savās ikdienas gaitās izmantos velosipēdu.
Kā informē VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija", šajā sezonā 2000 bērnu, tostarp arī Madonā, ir izgājuši drošības skolu projektā „Jauno satiksmes dalībnieku forums 2019".
Šajā konkursā jaunie velosipēdisti ne vien pārbaudīja Ceļu satiksmes noteikumu zināšanas un praktiskās iemaņas velobraukšanā, bet arī apliecināja savas zināšanas velosipēda uzbūvē un pirmās medicīniskās palīdzības sniegšanā.
Dalība šajā konkursā ir lielisks veids, kā topošajiem velosipēdistiem iemācīties un prast lietot ikdienā ceļu satiksmes drošības pamatprincipus – vienmēr rīkoties saskaņā ar satiksmes noteikumu prasībām un būt veikliem un drošiem braukšanā ar velosipēdu.
28.06.2019.