4. jūnijā notikušajā Viensviens Latvijas kausa 2. posma izlozē Madonas klubs noskaidroja savus nākamos pretiniekus – FK „Karosta". Tieši ar šo pretinieku „Madona FF" tikās pagājušajā gadā, kad tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 9 : 1.
Madonas klubam izvērtās veiksmīga 1. kārtas izloze, kad tika automātiski ielozēts 2. kārtā kopā ar kaimiņu klubu no Lubānas. Tas tikai nozīmēja to, ka madoniešiem nebūs jāaizvada 1. posma spēles un pretiniekus varēs gaidīt jau 2. posmā. Tas deva iespēju Madonas klubam sagatavoties un cīnīties par iekļūšanu nākamajā kārtā. Kā vēlāk tika noskaidrots, madoniešiem būs jādodas uz tālo Liepāju, kur jau otro gadu pēc kārtas būs jāmēro spēki pret FK „Karosta".
19. maijā „Madona FF" devās uz Ludzu, kur pretī stājās SK „Latgols"/Ludzas NSS. Aizvadot lielisku spēli, tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 9 : 2.
Četrus skaistus vārtus guva komandas līderis Klāvs Sveķis, divus vārtus guva komandas galvenais treneris Andrejs Sitiks, pa vieniem vārtiem guva komandas kapteinis Rinalds Zeps, Raitis Šolins, Edgars Arsentjevs.
2. jūnijā madonieši devās ciemos pie Preiļu BJSS. Šī cīņa bija pavisam svarīga Madonas kluba kapteinim Rinaldam Zepam, jo tieši šajā komandā viņš bija aizvadījis vairākas sezonas. Diemžēl „Madona FF" piedzīvoja sāpīgu zaudējumu ar rezultātu 0 : 3. Šajā spēlē komandai nevarēja palīdzēt vairāki vadošie spēlētāji.
16. jūnijā „Madona FF" devās tālākajā izbraukumā šajā sezonā uz Liepāju, kur tikās ar FK „Karosta". Šajā spēlē nevarēja palīdzēt vairāki spēlētāji, un madoniešiem spēle bija jāaizvada novājinātā sastāvā. Diemžēl Madonas klubam neizdevās atriebties par pagājušās sezonas zaudējumu, un tika piedzīvota sakāve ar rezultātu 8 : 1. Vienīgos vārtus komandas labā guva Klāvs Sveķis.
Nākamo spēli „Madona FF" aizvadīja izbraukumā, 22. jūnijā tiekoties ar Rēzeknes NBJSS. Madonas stadionā „Madona FF" atgriezīsies 29. jūnijā, kad mērosies spēkiem ar FK „Krāslava". Spēlētājiem ir vajadzīgs tavs atbalsts, tāpēc nāc – atbalsti komandu klātienē!
26.06.2019.