8. un 9. jūnijā Jēkabpilī norisinājās Latvijas čempionāts daudzcīņās. Šajās tveices garajās dienās uz starta izgāja un sīvu konkurenci sastādīja četri Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas sportisti. Izcīnījām trīs medaļas.
Vīriešiem desmitcīņā par Latvijas vicečempionu kļuva Krišjānis Beļaunieks ar 6547 punktiem. Tikai neveiksme diska mešanā („nullīte") pārvilka strīpu uzvarai kopvērtējumā. Krišjāņa rezultāti: 11,74-7,29-13,18-1,85-51,79-15,13-NM-4,20-59,35-4.45,77.
Arī junioriem U20 desmitcīņā Latvijas vicečempiona godā – Jānis Šķēle (6042 punkti; 12,38-6,65-11,77-1,79-55,31-15,80-38,65-3,50-44,75-5.01,61).
Meiteņu U16 septiņcīņā trešo vietu un bronzas medaļu izcīnīja Luīze Barkāne (3995 punkti; 17,38-1,54-10,95-29,02-4,54-38,70-2.42,00).
U18 jauniešu desmitcīņas konkurencē 5. vieta – Valteram Keišam (4856 punkti).
Komandu vērtējumā pēc LVS statistiķa Andra Staģa informācijas esam starp līderiem: 1. vietā – Bauska – 8 medaļas, 2. vietā – Valmiera – 3 medaļas, 3. vietā – Madona –
3 medaļas (2 sudraba un 1 bronzas), 4. vietā – Jēkabpils – 2 medaļas, 5.-7. vietā – Liepāja, Balvi, Ogre – 2 medaļas, 8. vietā – Jūrmala – 1 medaļa, 9. vietā – Cēsis –
1 medaļa.
Liels paldies sportistiem par cīņu līdz galam! Neraugoties uz neveiksmēm kādā no disciplīnām un veselības likstām, gandrīz visi sportisti ir labojuši personīgos rekordus daudzcīņu kopsummā. Tikai neveiksme diska mešanā Krišjānim pārvilka strīpu kvalifikācijai Eiropas U23 čempionātam Zviedrijā. Taču Krišjānis ir apņēmības pilns palīdzēt Latvijas izlasei Eiropas kausu izcīņas sacensībās daudzcīņās, kas notiks 6. jūlijā Madeirā (Portugāle). Veiksmi tev, Krišjāni, un visai LV daudzcīņnieku komandai!
19.06.2019.